Sun Eco w kilku słowach

SUNECO to zespół, który składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Jakość świadczonych usług potwierdza zadowolenie Naszych Klientów.

Naszym głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej. Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, stawiamy na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

Charakteryzuje Nas indywidualne podejście do klienta.  Zapewniamy  kompleksową usługę „Audyt”, pomagamy od A do Z w uzyskaniu dofinansowania. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju.

Zadbajmy o to co najważniejsze dla nas i przyszłych pokoleń. Energia słoneczna to oszczędność, niezależność i ekologia.

Sun Eco to sprawdzona marka

  1. Bezkonkurencyjność zapewnia nam elastyczność cenową wraz z indywidualnym podejściem do klienta i nowoczesne rozwiązania
  2. W naszej pracy najbardziej cenimy: precyzję oraz dbałość o szczegóły.
  3. Oferujemy zestawy urządzeń sprawdzonych marek, na które producent udziela minimum 5 letniego okresu gwarancyjnego.
  4. Na wykonane instalacje udzielamy 36 miesięcznej gwarancji.

E-MAIL: biuro@suneco.com.pl

TELEFON: 793 200 636

NIP: 616 144 07 99

ADRES: PHU Justyna Konsur
ul. Osiedle Słoneczne 14
59-630 Mirsk

Zamów

OFERTA

E-MAIL: biuro@suneco.com.pl

TELEFON: 793 200 636

NIP: 616 144 07 99

ADRES: PHU Justyna Konsur
ul. Osiedle Słoneczne 14
59-630 Mirsk

Zamów

SUNECO PROFIL DZIAŁANOŚCI

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania zarówno z zakresu techniki solarnej jak i fotowoltaicznej. Naszą domeną jest kompleksowa obsługa i nowoczesne rozwiązania.

Zajmujemy się bezpłatnie doradztwem w zakresie doboru miejsca montażu instalacji w Państwa domu, zaprojektowaniu optymalnej instalacji, która pozwoli zaoszczędzić ok 70 % kosztów przygotowania ciepłej wody, przygotowaniu dokumentacji w celu uzyskania 45 % dotacji z NFOŚi GW, pośredniczymy w załatwianiu formalności w banku. Zapewniamy opiekę w okresie serwisowo - gwarancyjnym jak i usługi pogwarancyjne. 

Dzięki uzyskanym certyfikatom nasi instalatorzy wykonują profesjonalny montaż instalacji. Kierujemy się ekologią i dobrem naszych Klientów indywidualnych, firmowych jak i mieszkających we wspólnotach mieszkaniowych, którym zapewniamy niezależność energetyczną i oszczędności z nią związane. 

Naszym klientom oferujemy zestawy najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami takimi jak: